Послуги

Головна / Послуги

Послуги

Наш девіз — мистецтво турботи. Наш стиль — індивідуальний підхід. Сучасне обладнання, дотримання всіх правил асептики, підтримка програм «АНТИСНІД» і «Антигепатит», індивідуальний набір інструментів для кожного пацієнта, стерилізація, обробка крісел.

Загальні послуги

Консультація лікаря — 350.00 грн

  • огляд дитини;
  • підбір засобів гігієни;
  • навчання навичкам гігієни;
  • складання плану лікування;
  • підбір профілактичної програми

Профілактика та лікування тимчасових (молочних) зубів

Комплексна обробка емаль-герметизуючим ліквідом — 890 грн.

Вартість пломби залежить від локалізації та глибини каріозного процесу.

  • склоіономерна пломба — от 790 грн.
  • фотополімерна композитна пломба — от 1050 грн.

Лікування постійних зубів

Фотополімерна композитна пломба — от 1050 грн

Естетична реставрація одного зуба — от 1250 грн

Ортодонтичне лікування для дітей та дорослих у Києві

Мета ортодонтичного лікування — це досягнення функціонального, естетичного та здорового оптимуму в порожнині рота.

Консультація лікаря-ортодонта — 500 грн.

Пластина – від 8 000 грн.

Металічні брекети (на одну щелепу) – від 14 000 грн.

Керамічні брекеты (на одну щелепу) – від 18 000 грн.

Сапфірові брекеты (на одну щелепу) – від 23 000 грн.

Самолігуюча брекет-система (на одну щелепу) – від 23 000 грн.

Лікування елайнерами – від 45 500 грн.

Встановлення мікроімплантів – 4 000 грн.

Стоматологія для батьків

Стоматологія для батьків

З огляду на численні прохання від батьків, про надання стоматологічної допомоги для дорослих ми виділили «Батьківський день».

Особливо актуально для татусів 🙂

Дослідження

Цифрова візіографія зубів в стоматології — метод діагностики, який вважається найбільш інформативним на сьогоднішній день. При цьому пацієнт піддається мінімальній дозі опромінення — в 10 разів менш, ніж при зйомці зуба на плівку. Даний тип діагностики поступово витісняє застарілі методи, адже дозволяє отримати якісне зображення зубів, яке можна збільшити на комп’ютері в кілька разів.

Рентген зуба і порожнини рота робиться для діагностики захворювань — рентгенографія є найпоширенішим способом у всьому світі, так як дозволяє найбільш точно скласти план лікування. Він використовується в хірургії, ортодонтії, протезуванні, терапії та інших галузях стоматології.

Щоб мати здорові і красиві зуби, необхідно правильно доглядати за порожниною рота і своєчасно відвідувати стоматолога. Консультація фахівця та оцінка стану зубів допоможуть вам уникнути виникнення захворювань і зберегти гарну посмішку. Однією з важливих складових профілактики проблем із зубами є визначення індексу зубного нальоту.

Ортодонтія

Неправильний прикус у дитини може з’явитися з ряду причин. Але найпоширеніша — звичка дітей смоктати довгий час пальці, пустушки, гризти тверді предмети. Ці нешкідливі, на перший погляд, дії можуть впливати на формування зубного ряду в ранньому віці, і призвести до більш серйозних проблем в майбутньому. Виправлення прикусу у дітей — це якраз превентивна міра: у дорослому віці прикус виправляти набагато довше, болісніше і дорожче.

Виправляти дитячий прикус потрібно не так, як дорослим — брекети дітям ставлять тільки після досягнення біля підліткового віку. А хірургічне втручання і зовсім не рекомендується. Великіі аномалії у дитини, якщо такі виявлені, краще виправляти все ж таки брекет-системами, і після досягнення пацієнтом 10-річного віку. Деякі ортодонти навіть стверджують, що виправляти прикус таким методом можна тільки у пацієнтів, старше 12 або 14 років.

Дитячий ортодонт — лікар, що займається діагностикою, профілактикою та лікуванням щелепно-лицевих дефектів і аномалій розвитку прикусу. Тобто, фахівець, який формує правильний прикус у дітей. Коли потрібно відвідувати ортодонта? Світова практика говорить про те, що всі діти повинні пройти профілактичні огляди у ортодонта в 1, 3 та 7 років.

Одна з найпоширеніших проблем ротової порожнини багатьох дітей і дорослих — це неправильний прикус і нерівний зубний ряд. І хоча багато хто не вважає це серйозною проблемою, стоматологи закликають не пускати все на самотік, і поставити пластину на зуби. Адже наслідки ігнорування неправильного прикусу — це, перш за все, естетичний та психологічний аспекти. А ще: ризик розвитку захворювань травної системи, сточування зубів, захворювання ясен. Додатково до цього, неправильне розташування зубів нерідко загрожує дефектами мови, асиметрії обличчя тощо.

Ортопедія

Чи потрібне протезування молочних зубів? Адже багато хто вважає, що це потрібно тільки постійним зубам. Але доведено наукою, що втрата молочних ( тимчасових) зубів (раніше ніж потрібно) може порушити жувальну функцію. Та й з естетичного боку це не дуже привабливо — тим більше, що дитяча психіка до таких моментів більш чутлива.

Протезування постійних зубів у дітей і підлітків — відносно новий напрямок в ортодонтії. Так, дана процедура потрібна пацієнтам, у яких є зуби, зруйновані карієсом або внаслідок травми, і що не підлягають відновленню. Також до знищення зуба може привести флюороз — надлишок в організмі фтору.

Приваблива білосніжна посмішка давно стала символом благополуччя, успішності та здоров’я. Однак, не всі люди можуть похвалитися рівними та білими зубами. У багатьох на зубах є сколи, тріщини, щілини між зубами, а через пристрасть до кави або чаю вони втратили свій колір. Турбуватися з цього приводу не варто, так як в сучасній стоматології багато уваги приділяється отриманню бажаного естетичного ефекту. Зробити зуби ідеально рівними та білими, дозволяє встановлення вінірів. Вініри — це гарантія гарної посмішки без дефектів, встановити їх можна в нашій клініці «Бебідент».

Навіщо взагалі ставлять зубні (стоматологічні) коронки? Як правило, це потрібно в наступних випадках:

  • Захист ослабленого карієсом зуба;
  • Скріплення частин тріснутого зуба;
  • Відновлення зламаного зуба;
  • При стертості зуба від бруксизма;
  • Підтримка зуба, велика частина якого становить пломба;
  • Коли потрібно поставити зубний міст;
  • Приховування пошкоджених або зубів, які змінили колір;
  • Отримання візуального ефекту;
  • Приховування зубного імплантату.

Хірургія

Вуздечка язика та губ (верхньої і нижньої) — це еластичні тяжі слизової оболонки, які з’єднують губи і язик з щелепами. Їх функція полягає в утриманні обох губ і язика в правильному положенні. Саме завдяки вуздечкам ми можемо правильно приймати їжу, регулювати дихання, дикцію та інше. Їх дефекти (аномалії) можуть призвести до деяких проблем, зокрема до неправильної вимови звуків, слів. У таких випадках потрібна пластика вуздечки язика та губ.

Лазерна корекція вуздечки язика та губ — це інноваційний підхід для проведення широкого спектру стоматологічних маніпуляцій. Таке лікування застосовується в разі, коли у вуздечці в дитини наявне:

  • потовщення;
  • вкорочення;
  • ушкодження.

У кожної сім’ї, в якій народилася дитина, виникає проблема видалення молочних зубів своєму чаду. Найчастіше це питання стає актуальним у віці 5-6 років, тобто в той час тимчасові молочні зуби починають випадати, поступаючись місцем постійним. Однак не завжди все проходить легко і мамі з татом доводиться вдаватися до видалення молочного зуба у дітей із використанням знеболюючого у стоматолога.

Зубний (дентальний) імплантат — це опора з гвинтовою різьбою в кістковій структурі щелепи. Її встановлюють в щелепних кістках на місці, де раніше був зуб. Дентальний імплантат імітує або замінює корінь зуба, після чого за допомогою з’єднувача (абатмента) закріплюють штучну коронку. Зубні імпланти випускаються різними виробниками, з різними покриттями, які збільшують адгезію і поліпшують відновлення кісткової тканини. Також імпланти відрізняються за розміром і типом крильчатки. Тому підібрати той варіант зубного імплантата, який підійде конкретному пацієнтові, може тільки лікар-стоматолог.

Терапія

Деякі батьки помилково вважають, що лікувати тимчасові (молочні) зуби дитини не потрібно. Адже вони випадають все рівно. Це, звичайно, помилка. Так, наприклад, випадання навіть одного молочного зуба може стати причиною неправильного прикусу. А це вже з наслідками в дорослому житті. Або ж ігнорування карієсу молочних зубів — це може відобразитись і на здоров’ї постійних, інфекційний процес може закінчитися пошкодженням або повним знищенням зачатків постійних зубів. Тому реставрація, відновлення молочних зубів представляє собою не тільки усунення косметичних дефектів, а це необхідний захід.

Молочні зуби дітям не лікують, і взагалі не можна — це міф, які батьки і придумали. Зуби, тимчасові і дорослі, об’єднані в загальну систему, і якщо інфекція або карієс з’явилися на молочних зубах, то є велика ймовірність, що вони переносяться і на постійні. Також інфекція може призвести до гнійного запалення, а дану хворобу вже не можна буде проігнорувати. Ну і ще один переконливий аргумент — неправильний прикус розвивається з дитинства, тому його потрібно виправляти на ранньому етапі, поки аномалія піддається виправленню не радикальними методами. Прикус же дорослих зубів правити довше, болісніше і дорожче.

Найпоширеніші проблеми в порожнині рота у дітей –карієс постійних зубів. Не лікований вчасно карієс призводить до серйозних захворювань зубів такі як пільпіт ( запалення нерва), періодонтит( запалення оболонки кореня зуба і оточуючих його тканин), а також до інших більш важких ускладнень. Але якщо регулярно та своєчасно відвідувати лікаря стоматолога можна запобігти розвитку ускладнення і проводити лікування карієсу в його початкових формах. Лікування карієсу полягає в очищенні тканин зуба від бактерій та пломбування порожнини надійними та високо естетичними матеріалами.

Захворювання ясен у дітей, в залежності від ступеня запалення, поділяють на три групи — гінгівіт, пародонтит і пародонтоз. Причому перші дві — найчастіші захворювання порожнини рота після карієсу. Так, близько 80% дітей страждають цими хворобами. І якщо ваша дитина скаржиться на свербіж, печіння в яснах, вони кровоточать, то це означає, що потрібно негайно звернутися до лікаря.

Пародонтолог

Пародонтолог

Лікування каналів зуба проводиться, щоб зберегти сам зуб від випадання або видалення. Але те, що з зубом не все гаразд, можна не помічати протягом багатьох місяців. А звернути увагу тільки тоді, коли зуб болить так, що не дає спати ночами. І тільки після відвідування стоматолога пацієнт дізнається, що у нього запалені тканини пульпи (нерва) в каналах зуба — так званий пульпіт. Хвороба виникає внаслідок вчасно не вилікуваного і запущеного карієсу. Лікують канали зуба так — спочатку видаляють нерв з зубних каналів, після чого їх пломбують.

Профілактика

Фісура — глибока частина зуба, що забезпечує тактильну чутливість. У ній може виникнути карієс, тому часто дітям роблять герметизацію — запечатування фісур. Ідеальний вік для цього 6-7 років, коли у людини вже сформовані жувальні зуби. Герметики захищають фісури від застрявання в них їжі (і, відповідно, від розмноження в порожнині рота бактерій) і підживлюють зуби фтором.

Фтор, як і кальцій, необхідний для формування здорових зубів. Через ряд обставин діти можуть відчувати недостатню кількість цього елементу. Як результат — слабка зубна емаль, збільшення ризику появи карієсу, висока чутливість зубів. Щоб попередити це, стоматологи рекомендують процедуру фторування молочних зубів у дітей.

Щоб мати здорові та красиві зуби, необхідно доглядати за порожниною рота з раннього віку. Тому, батьки повинні пояснити своїй дитині як важливо чистити зуби і навчити його правильно це робити. Відео та рекомендацій з цього приводу в інтернеті досить, тому ми вибрали для вас найефективніші способи чищення зубів дітям і дорослим.

Гігієна

Кращий спосіб зберегти зуби здоровими і красивими — це запобігання профілактичних заходів, включаючи регулярні стоматологічні огляди і професійну чистку зубів. Професійна гігієна здійснюється лікарем в клініці. Це процедура, завданням якої є видалення м’яких (наліт) і твердих (камінь) зубних відкладень з поверхні зубів і з-під ясен. Перший вид відкладень знімається за допомогою спеціального апарату, при використанні якого наноситься спрей, що складається з води, повітря і дрібних частинок соди або інших речовин. В такому випадку зуб набуває свого природного кольору.

Білосніжна усмішка – не лише ознака здоров’я зубів, але є своєрідним атрибутом краси та успішності. Професійне відбілювання зубів у лікаря-стоматолога– гігієнічна процедура при якій відбувається видалення пігменту з поверхонь емалі зубів, що дозволяє повернутися до натурального кольору зубів або навіть змінити його на декілька тонів. Також важливо знати, що відбілювання може проводитися тільки на абсолютно здорові зуби.

Анестезіологія

Сучасна стоматологія дозволяє якісно лікувати зуби дітям без болю і стресу. Ми дбаємо про те, щоб у ваших діток не виникло негативних асоціацій зі стоматологами. Тому лікарі клініки “Babydent” здійснюють лікування зубів у дітей під загальним наркозом або седацією. Перевага загальної анестезії під час лікування зубів дитині — це повна відсутність страху, дискомфорту і болю у пацієнта, що дозволяє стоматологам якісно провести процедуру.

Навіть найсміливіша людина в глибині душі побоюється візиту до стоматолога, не кажучи вже про дитину. Особливо, якщо справа стосується видалення зубів. Для комфортного та безболісного лікування зубів сучасні стоматологи застосовують методику медикаментозного сну. Такий тип знеболювання відрізняється від звичайного наркозу. Лікар використовує спеціальні заспокійливі препарати, які занурюють пацієнта в розслаблений стан, схожий на сон.

Майже всі діти бояться лікувати або видаляти зуби. Ще до походу до стоматолога вони ведуть себе неспокійно, а під час процедури відчувають серйозний стрес і дискомфорт. Така поведінка дитини ускладнює роботу стоматолога, а також збільшує ризик випадкового травмування та заподіяння болю.

Майже всі діти бояться лікувати або видаляти зуби. Ще до походу до стоматолога, вони ведуть себе неспокійно, а під час процедури відчувають серйозний стрес і дискомфорт. Таке поводження дитини ускладнює роботу стоматолога, а також збільшує ризик випадкового травмування та заподіяння болю.

Аплікаційна анестезія

Аплікаційна анестезія

Аплікаційна анестезія – це один з видів знеболення, при якому анестетик наноситься безпосередньо на певну ділянку слизову оболонку без застосування ін’єкції. Використовується у вигляді спеціального гелю з різноманітними фруктовими запахами. Глибина анестезії- поверхнева ( 2-4 мм), починає діяти через пару хвилин і триває від 10 до 20 хвилин. Використовують аплікаційну анестезію для видалення рухливих тимчасових зубів, видалення зубного каменю під час професійної гігієни, поверхневе знеболення ділянки слизової оболонки перед ін’єкцією (уколом).