Партнерам

  • Ефективно та швидко

    Франчайзинг — це можливість ефективно вкладати гроші з мінімальним ризиком. Статистика свідчить, що комерційний ризик при відкритті підприємства на основі франчайзингу в п’ять разів менше, ніж при відкритті власного бізнесу.

  • Повний комплекс

    Наша команда надасть Вам повний комплекс від моменту вибору приміщення до навчання лікарів та супровід в процесі роботи. Працюючи в нашій мережі, ви стаєте учасником інновативного для України бізнесу.

  • Персональний підхід

    Всі умови обговорюються індивідуально.

«Дитяча стоматологічна клініка «Babydent» заснована в 2010 році. «Babydent» — унікальна стоматологія в Україні. Клініка спеціалізується на роботі з дітьми. Ми перші та єдині в Україні готові забезпечити повний комплекс профілактичних і лікувальних заходів для вашої дитини, що дозволить зберегти зуби вашої дитини здоровими від народження та до остаточного формування зубощелепної системи. Обладнання нашої стоматології розраховане саме для дітей, а всі фахівці клініки мають багаторічний досвід роботи в дитячій стоматології.

Комплексна санація (лікувально-профілактичні заходи) дитини запобігає виникненню проблем із органами шлунково-кишкового тракту, ЛОР-органами, забезпечує нормальний розвиток мови та забезпечить вашій дитині красиву, здорову усмішку.

Ми будемо рости з вашою дитиною від першого молочного, до останнього постійного зуба.»

 

Если Вы хотите узнать подробнее об условиях сотрудничества
— оставьте свои контактные данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время.