Про стоматологію

Головна / Про стоматологію

Все, що ми робимо, ми робимо професійно з любов’ю.

Дитяча стоматологічна клініка «Бебідент» — єдиний педіатричний приватний стоматологічний центр в Україні, який надає абсолютно весь спектр лікувальних та, що особливо важливо, профілактичних процедур, що дозволяють забезпечити нормальний розвиток, зростання та формування зубощелепної системи дитини.

Всі лікарі пройшли стажування у найкращих спеціалістів дитячої стоматології в Україні та Європі. Більшість маніпуляцій проводиться в ігровій формі, що прибирає психологічний бар’єр у маленьких пацієнтів. Основна спрямованість нашої роботи – своєчасна та адекватна профілактика.

Пам’ятайте – те, що зроблено природою, повторити штучно неможливо!

Ми перші, хто використовує комплексні технології, які при своєчасному зверненні та регулярному відвідуванні наших лікарів у 90% випадків дозволяє обійтися без препарування бормашиною або взагалі не довести до розвитку карієсу та інших захворювань.

Матеріали, які ми використовуємо – це найкраще, що є у дитячій стоматології на сьогоднішній день з Німеччини, США та Японії. Вони гіпоалергенні та нетоксичні.

Прогресивна ортодонтія допоможе сформувати абсолютно правильний прикус у вашої дитини, або виправити деформації, якщо вже є.

Хворі зуби та аномалії прикусу найчастіше призводять до виникнення різних захворювань шлунково-кишкового тракту, хвороби органів дихання, низки алергічних станів та загального зниження імунітету у дитини. Просто приведіть вашу дитину до нас ще до виникнення будь-яких проблем, і ми допоможемо їх уникнути.