На цій сторінці ви можете ознайомитися з відгуками про дитячу стоматологію в Києві. Відгуки реальних клієнтів, справжні, в більшості батьків наших маленьких пацієнтів. Для зручності відвідувачів сайту, ми відсортували коментарі за давністю – вгорі ви бачите актуальні відгуки про нашу клініку та лікарів. Тут ви знайдете відгуки про стоматологів, якість послуг, роботу нашої клініки та результати її відвідування батьків з дітьми.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Детская стоматология «Бебидент»
Average rating:  
 7 reviews
 by Марина

Хочу подякувати та залишити відгук нашому любимому ортодонту Кольцової Марії - чарівний лікар! Всі наші питання та проблеми знайшли рішення. Приголомшливим бонусом стало покращення осанки, до цього нам діагностували початок розвітку сколіозу. А ще раніше донька лікувала нежить майже 2 місяці, зараз вистачає 4 днів! А ще з'явилася впевненість у собі та чарівна посмішка. Марія дуже талановита та обдарована дівчина. Завжди моя дитина їхала з задоволенням, в нас не було ніколи нестерпних тижневих білій від корекції системі. Максимум боліло першу ніч після корекції. Марія та її помічниця дуже уважні, завжди готові помочі, розповісти, допомогти. Радію, що моя донька попала саме к цьому лікарю. Мої найкращі рекомендації!

 by Лєна

Робили дитині сіми років підрізання вуздечки верхньої губи у Максима Костюка. Неймовірно чудовий лікар! Знає як спілкуватись з дітьми, вміє знайти підхід, веселий і дуже професійний. Дитина навіть не помітила уколів знеболювання і самого підрізання. Все зробив швидко і розповів про процедуру і наслідки. Особлива подяка, що попередив про те, що на наступний день губа збільшиться, бо я б перелякана телефонувала б до клініки :)))
Прекрасний хірург і приємна людина. Дочка від нього в захваті. Рекомендуємо дуже.

 by Максим

Хочу выразить огромную благодарность за проделанную работу (лечение 8 зубов у моего сына, 4,7 лет). Вчера, 21.07.2021 делали лечение под общим наркозом. Так как для нас это было впервые и понимания особо и не было как все будет происходить, мне и супруге было страшновато. Но тот подход к ребенку, который создали анестезиолог Екатерина Андреевна и лечащий врач Евгений Валентинович - меня поразил до глубины души. Спасибо Вам, Специалисты своего дела за такой подход, за само лечение и проведение всех работ. Мы очень довольны, доволен наш ребенок. Спасибо за Вашу работу! Спасибо за то, что есть на Троещине такая клиника! Всему Вашему персоналу и Вам желаю здоровья. Рекомендую клинику. Будем и в дальнейшем у Вас наблюдаться.

 by Андрій

Доброго дня мене звати Андрій у синочка Артема вже 12 днів сильно боліли зуби 10 днів про сон тільки мріяли, відвідали щонайменше п'ять стоматологічних клінік і всюди нас відправляли до інших боялися братися за нас бо дитя особливе (після операції на мозжечку нерозмовляє та не дуже контактний). В дитячій клінічній лікарні #7 взагалі приголомшили сказали їдьте додому у вас все добре давайте обезболюєче, недолікар (Левченко Павло Павлович), на мої прохання вирвати молочні зуби бо дитині болить відмовився кажучи вас нає..али, як вам таке. Вибачте за довгий текст наболіло та важко передать що ми пережили за цей час. Досить про погане, на Маяковського 70 лікар Онишко Ілона Юрівна безвагань витягнула три зуба, доречі було запалення і гній, і наше пекло закінчилося. Дуже дякуємо вам, в клініці працюють відзивчиві люди і справжні лікарі яких мало, та ще можливо і неможна було писати, але грошей через те що Артем дитя з обмеженими можливостями не взяли отож попередній відгук що до взяли зайвих коштів, мабуть не про них.

 by Лиза

Побывали в клиники на Маяковского и получили колоссальное удовольствие! Первый приём была консультация, где нам все рассказали и объяснили и расположило ребёнка! Сегодня была седация и лечение 9 зубов. Колганова Екатерина Андреевна провела супер анестезию, супер подготовку и помощь за пару дней до, ребёнок заснул без проблем, проснулась сразу и ещё в кабинете даже! Чувствует себя великолепно!
Врач который проводил лечение - великолепный, общительный, добрый и очень грамотный специалист Голощук Евгений Валентинович. Сделали работы на высшем уровне! Зубы супер, ребёнок не получил никакого стресса! Всегда будем ходить именно к этим профессионалам.

 by Мария Громова

Здравствуйте. Хочу поблагодарить замечательного врача Исакова Дмитрия Владимировича. Он смог найти подход к моей 6-летней дочери, которая просто панически боится любых врачей. Всегда очень внимателен, объясняет ей все что собирается делать в игровой форме. Все процедуры проводит быстро и качественно. Я очень довольна, постоянно рекомендую его всем своим знакомым.

 by Олена

Сьогодні полікували дитині зуби під медикаментозним сном - клініка Baby Dent на Маяковського, 70. Почну з того, що це ЄДИНА клініка, яка взагалі запропонувала нам варіант і спромоглася допомогти! До цього протягом 3 місяців ми об'їздили 9 інших клінік по місту. Всі вони телефоном підтверджували, що працюють з дітками нашого віку (нам 2 роки 10 місяців), брали гроші за консультації і після консультацій відповідали, що не можуть нам допомогти. В Бейбі Дент сьогодні нам, нарешті, полікували усі зубки за 2 години. Дуже професійні і чутливі лікарі та анастезіолог - зробили все безболісно і швидко, а, головне, якісно. Дитина вже бігає, як ні в чому не бувало - зі здоровими зубками! Лікарі дали поради з приводу подальшого догляду. А дитина, окрім гарних зубчиків отримала приємний подарунок і нуль неприємних спогадів! Дуже дякуємо персоналу клініки! Ви - найкращі! Безсумнівно радимо усім цю клініку, і самі надалі звертатимось лише сюди🙏❤️