Наші клініки

Головна / Наші клініки

У листопаді 2011 року в місті Київ відкрилася друга в Україні приватна дитяча стоматологічна клініка в рамках проекту дитячої стоматології «Babydent». З лютого 2014 року ми переїхали в окреме приміщення за адресою: м Київ, вул. Княжий затон 11

Всі стоматологи «Babydent» пройшли навчання в Україні та Європі. Спрямованість клініки — це профілактично-терапевтична стоматологія з ухилом саме в профілактичний сегмент.

Ми використовуємо тільки інновативні технології, матеріали та обладнання, котрі мають дозвіл для роботи в дитячій стоматології. Сучасні технології та обладнання дають можливість запобігти практично будь-якого захворювання зубощелепної системи, або звести до мінімуму ураження при своєчасній діагностиці.

У клініці діють комплексні абонентські лікувально-профілактичні програми.

Ліцензія №599524 від 12.12.2011

У квітні 2011 року в місті Одеса відкрилася перша в Україні приватна дитяча стоматологічна клініка.

Всі стоматологи «Babydent» пройшли навчання в Україні та Європі. Спрямованість клініки це профілактично-терапевтична стоматологія з ухилом саме в профілактичний сегмент.

Ми використовуємо тільки інновативні технології, матеріали і обладнання, що мають дозволи для роботи в дитячій стоматології. Сучасні технології та обладнання дають можливість запобігти практично будь-якому захворюванню зубощелепної системи, або звести до мінімуму ураження при своєчасній діагностиці.

У клініці діють комплексні абонентські лікувально-профілактичні програми.

Ліцензія №570942 від 24.03.2011