Виправляти дитячий прикус потрібно не так, як дорослим – брекети дітям ставлять перед досягненням перехідного віку. А хірургічне втручання і зовсім не рекомендується. Сильні аномалії у дитини, якщо такі виявлені, краще виправляти все ж брекет-системами, і після досягнення пацієнтом 10-річного віку. Деякі ортодонти навіть стверджують, що виправляти прикус таким способом можна тільки у пацієнтів, старше 12 або 14 років.

Керамічні брекети для дітей

Керамические брекеты для детей

Вони бувають двох видів:

  1. Лігатурні;
  2. Безлігатурні (самолігуючі).

Різниця між ними в тому, що перші кріпляться до зубів додатковими лигатурами (дротиками та резинками), а другі – мікрозамками. До класичних (лігатурних) пацієнт досить швидко звикає, тоді як самолігуючі спричиняють на початку дискомфорт (в основному, через габарити).

Сапфірові брекети

Хлопчик з сапфіровими брекетами

Вони не лише виправляють прикус, але і виглядають естетично. Сапфірові брекети для дітей і дорослих виготовляють зі штучного медичного сапфіра, вони прозорі і малопомітні на зубах. Але при потраплянні на них світла вони виблискують і переливаються. Вони досить комфортні, тому що не здійснюють сильний тиск на зуби. Також до переваг можна віднести гіпоалергенність і атравматичность (що не можна сказати про металеві системи для корекції прикусу).

Лінгвальні брекети

Дівчина з лінгвальними брекетами

Мабуть найкращий варіант для тих, кого бентежать брекети – така система призначена для установки на внутрішню сторону зубного ряду, тому оточуючі навіть не побачать їх. Виробляють лінгвальні брекети, зазвичай, зі сплаву металів, вони підходять для виправлення аномалії прикусу практично будь-якої складності. Встановлення брекетів такої системи трішки болісне, але вона дозволяє контролювати процес виправлення прикусу. Ціна на лінгвальні брекети залежить від їх типу (STB, Інкогніто, Win, 2D, In Ovation L) і матеріалу.

Скільки коштує встановлення брекетів у Києві, Одесі

Дитяча стоматологія «Babydent» пропонує послуги по виправленню неправильного прикусу у дітей і підлітків за доступними цінами. Ціну на брекети для дітей ви можете дізнатися у нашого адміністратора. Орієнтовна вартість наведена у таблиці.

Знайти нас можна за адресами:

Київ

  1. вул. Княжий затон, 11 (лівий берег, Позняки, район пр. Бажана, вул. Ахматової, Урлівської, Срібнокільської, Дніпровської набережної);
  2. вул. Ак. Вільямса, 3/7 (правий берег, Теремки, Жуляни, район вул. Ломоносова, Максимовича, Колоса, Конєва, Лятошинського, Кільцевої дороги);
  3. пр. Маяковського, 70 (лівий берег, масив Троєщина, район вул. Милославської, Цвєтаєвої, Закревського, Бальзака).

Одеса

  1. вул. Кленова, 2А (Приморський район, біля вул. Говорова, Академічної, Черняховського і Фонтанської дороги);
  2. пров. Хвойний, 8А (Малиновський район, біля вул. Малиновського, Багрицького, Космонавтів, Адміральського проспекту і Люстдорфської дороги).

В якому віці можна ставити брекети дітям?

Брекети можна ставити після зміни всіх молочних зубів і початку активного формування нового зубного ряду. В залежності від фізіології, специфіки і швидкості прорізування постійних зубів, брекети можна ставити дітям в 9-10 або 12-13 років.

Як виправити прикус дітям?

Якщо у дитини є проблеми з прикусом, їх можна виправити брекет-системою. Зазвичай, ставити брекети дітям можна після досягнення 10-річного віку.

Які брекети можна ставити дітям?

Дітям можна ставити керамічні (класичні), лінгвальні, сапфірові брекети. Часто діти соромляться носити класичні брекети. У такому випадку зверніть увагу на лінгвальні. Такі брекети встановлюються на внутрішню сторону зубного ряду, тому оточуючі навіть не помітять їх.

Як зрозуміти, що дитині потрібно ставити брекети?

Якщо дитина відчуває дискомфорт, який створює їй власна посмішка, має різні типи аномалій прикусу, кривизну окремих зубів у ряду, широкі проміжки між ними, виступання ікл та інше. Щоб точно знати, чи потрібно дитині ставити брекети, зверніться за допомогою до фахівця.