Одна з найпоширеніших проблем ротової порожнини багатьох дітей і дорослих — це неправильний прикус і нерівний зубний ряд. І хоча багато хто не вважають це серйозною проблемою, стоматологи закликають все ж таки не допускати все на самоплив і встановити пластину на зуби. Адже наслідки ігнорування неправильного прикусу — це, перш за все, естетичний і психологічний аспекти. А ще — ризик розвитку захворювань травної системи, сточування зубів, захворювання ясен. Додатково до цього, неправильне розташування зубів нерідко загрожує дефектами мови, асиметрії обличчя та іншому.

Коли потрібна пластина для вирівнювання зубів?

Пластина для вирівнювання зубів
Сигналом для того, що потрібно ставити пластини своїй дитині, є такі ознаки:

  • Неправильно змикаються зубні ряди;
  • Висунута вперед нижня щелепа;
  • Випнута верхня губа;
  • Викривлені зуби.

Якщо ви помітили все це, то необхідно звернутися за консультацією. Тільки грамотний фахівець зможе визначити проблему та призначити правильне лікування.

Уже кілька років пластини для зубів залишаються одними з найпопулярніших інструментів для усунення дефектів. Це відбувається незважаючи на те, що постійно з’являються все нові та нові апарати. Пластини для зубів дорослим і дітям завоювали таку популярність, так як вони досить непомітні та мають доступну вартість. Крім того, результат їх носіння — це красива посмішка на все життя, яка надає впевненості в собі.

Де поставити пластинки для зубів для дітей?

Встановити пластини для вирівнювання зубів в Україні можна в декількох клініках. Однак, щоб отримати гарантований результат, необхідно звернутися в стоматологічний центр із хорошою репутацією та командою фахівців. Таким медичним центром є стоматологічна клініка «Babydent», яка спеціалізується на роботі з дітьми та підлітками. Важливо відзначити, що до стоматолога можна записатися навіть у суботу або неділю, так як ми розуміємо проблеми своїх пацієнтів і йдемо їм назустріч.

Дізнатися ціну на пластинки для зубів для дітей можна прямо в клініці або по телефону у консультанта. На нашому сайті ви зможете знайти фото та відгуки людей, які встановили пластинки на зуби. Ціни на пластинки для зубів максимально доступні, а лікарі — кращі фахівці у своїй справі, які мають досвід роботи з дітьми. Тому наші стоматологи обов’язково знайдуть спільну мову з вашим чадом.

Пам’ятайте, чим раніше почнеться процес корекції, тим простіше буде скорегувати розташування зубів у дитячого стоматолога. Не потрібно затягувати з лікуванням, а записатися до лікаря можна прямо зараз.

Клініка має розвинену мережу стоматологічних центрів — три з яких розташовані в Києві та два в Одесі. Тут все продумано для максимальної зручності пацієнтів, прийомні години: 09:00 — 20:00, без вихідних. За телефонами, вказаними в контактах, ви можете дізнатися, скільки буде коштувати (орієнтовно) вирівнювання зубів вашої дитини. Скільки носити пластину, відгуки батьків про нашу клініку, чим відрізняються конструкції на верхні та нижні зуби — про все це можна прочитати в нашому блозі.

Адреси:

Київ

  • Вул. Княжий затон, 11 (район пр. Бажана, вул. Ахматової, Урлівській, Срібнокільській, Дніпровської набережної);
  • Вул. Ак. Вільямса, 3/7 (район вул. Ломоносова, Максимовича, Колоса, Конєва, Лятошинського, Кільцевої дороги);
  • Пр. Маяковського, 70 (район вул. Милославської, Цвєтаєвої, Закревського, Бальзака).

Одеса

  • Вул. Кленова, 2А (район вул. Говорова, Академічній, Черняховського і Фонтанської дороги);
  • Пер. Хвойний, 8А (район вул. Малиновського, Багрицького, Космонавтів, Адміральського проспекту і Люстдорфської дороги).

Як підкручувати пластини для зубів?

Підкручувати пластину можна тільки коли пройде відчуття дискомфорту та дитина звикне до неї. Процес дуже простий: тонким дротяним ключем потрібно прокрутити гвинт у центрі пластини. Кількість і частота обертів залежать від рекомендацій лікаря для конкретного пацієнта. Як правило, підкручувати гвинт у пластині потрібно не частіше одного разу на два-три тижні.

Чим відрізняються пластини для зубів від брекетів?

Брекети призначені для усунення серйозних дефектів за рахунок сильного, рівномірного та постійного тиску на зубний ряд. Пластини ж використовують для профілактики дефектів прикусу. Вони не роблять такого сильного тиску на зуби, як брекети, тому усунути складні патології не зможуть.

Як довго потрібно носити пластинку для зубів?

Це залежить від виду конструкції та конкретної проблеми. Знімні пластини для зубів дітям необхідно носити по 22-23 години на добу. Курс лікування може тривати від 1 року до 1,5 років, при цьому заміну конструкції потрібно робити кожні 6-8 місяців.

Чи можна використовувати пластину для зубів дорослим?

Після того, як щелепа вже сформувалася, виправити порушення прикусу можна лише за допомогою брекетів. Іноді, в разі незначних проблем, фахівець може призначити дорослому носіння пластини. Вартість пластини на зуби для дорослих зазвичай трохи вища, ніж для дітей.