Як правильно вибрати хорошого дитячого стоматолога? 5 корисних порад

Потрібно привчати свою дитину дбати про зуби ще з самого раннього дитинства. Спочатку батьки чистять молочні зуби своїм дітям, а потім вчать їх робити це самостійно. Стежити за станом зубів і порожнини рота означає також своєчасне відвідування дитячого стоматолога для профілактичного огляду. Але тут можна зіткнутися з проблемою важкого вибору дійсно хорошого дитячого лікаря стоматолога. Для того, щоб було легше знайти “свого” лікаря для дитини, потрібно слідувати п’яти важливим порадам “як правильно обрати дитячого стоматолога”:

Рада №1 “Звертайте увагу на підхід до дитини”

Дитячий стоматолог — це не тільки професіонал у своїй сфері, але і психолог. Хороший дитячий лікар повинен вміти знаходити спільну мову з будь-якою дитиною. Для цього важливий елемент є “гра”, навіть при звичайному огляді молочних (тимчасових) зубів. Такий стоматолог зможе вмовити дитину сидіти спокійно, відкрити рот і при цьому не завдавати маленькому пацієнтові дискомфорт (не кажучи вже про біль).

Рада №2 “Дивіться на швидкість роботи лікаря”

Крім захоплюючої гри та легкого спілкування з дитиною важливо дивитися на те, наскільки оперативно працює стоматолог. При роботі з дітьми — це дуже важливий момент, тому що висидіти довгий час для маленьких пацієнтів зазвичай важко. Саме тому головне завдання справжнього професіонала — справлятися навіть зі складними випадками за дуже короткий час. Проте, потрібно враховувати, що при роботі з дитиною, головне — це чітко порівнювати час прийому з психоемоційним станом дитини, та іноді перенести прийом або порекомендувати медикаментозний сон.

Рада №3 “Переконайтеся, що це лікар не вузького профілю”

Хороший дитячий стоматолог не повинен приділяти увагу тільки зубам.

Його повинно турбувати:

  • Загальний стан ротової порожнини;
  • Ясна;
  • Язик;
  • Піднебіння;
  • Губи;
  • Якщо необхідно, лікар може пропальпувати щитовидну залозу і лімфатичні вузли маленького пацієнта.

Лікар повинен елементарно давати поради щодо купівлі дитячої зубної пасти і щітки, тому що від цього залежить правильний домашній догляд за зубами.

Рада №4 “Поцікавтеся відгуками про дитячого стоматолога”

Як і в будь-якому питанні щодо дитини та її здоров’я, важливо розуміти кому саме ви довіряєте здорову і щасливу посмішку свого малюка.

Не полінуйтесь і знайдіть:

  • Всілякі відгуки про лікаря;
  • Його методи;
  • Рівень освіти.

Дуже показовими будуть не тільки відгуки пацієнтів, а й думки компетентних стоматологів. Не бійтеся попросити показати вам сертифікати, дипломи та інші документи, які будуть підтверджувати належний рівень професіоналізму дитячого стоматолога. Тому що здорові зуби вашої дитини і правильно прийняте рішення у ваших руках.

Рада №5 “Хороший лікар працює тільки в чудовій клініці”

Один з перших показників, який є очевидним — це рівень самої клініки, де працює дитячий стоматолог. Якщо у клініки належний рівень надання послуг, сучасне обладнання, приємний дизайн (особливо важливо візуальне сприйняття для дітей), є ліцензія на обслуговування маленьких пацієнтів, то в такий заклад піде працювати тільки професіонал, який знає собі ціну.

Та й дитяча стоматологічна клініка з відмінною репутацією напевно не буде наймати лікаря без належного досвіду і ще переліку параметрів, по яким він повинен підійти.

У клініці «BABYDENT” працюють справжні професіонали, які люблять працювати з дітьми та здійснювати їх посмішки ще кращими.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.