Як правильно обрати хорошу дитячу стоматологію в Києві? 5 корисних порад

До вибору стоматології потрібно підходити відповідально, але якщо мова йде про те, як обрати дитячу стоматологію, то відповідальність зростає в рази, адже ви довіряєте лікарю найцінніше що у вас є.

Для того, щоб не помилитися і бути спокійним за здоров’я своєї дитини, потрібно дотримуватися 5 головних порад щодо вибору дитячої стоматології у Києві:

 

Порада №1 “Молочні ( тимчасові) зуби — це важливо”

Деякі батьки помиляються і думають, що якщо молочні зуби в будь-якому разі випадуть, то їх лікувати не потрібно, навіть коли з’являються серйозні проблеми (карієс, потемніння). На жаль, якщо не приділяти належної уваги молочним ( тимчасовим) зубам дитини, то можна приректи її на проблеми з постійними зубами в майбутньому.

Наприклад, якщо в порожнині рота у дитини формується нездорове середовище, то існуючі хвороби можуть проникнути і в постійні зуби.

При цьому, коли у дітей випадають молочні (тимчасові) зуби, то може бути великий ризик формування неправильного прикусу. Саме тому важливо вибирати ту дитячу стоматологію, лікарі якої будуть підходити до лікування молочних ( тимчасових) зубів так само серйозно, як до лікування постійних.

Для цього у хороших стоматологів існує ряд послуг для маленьких пацієнтів:

 • Профілактичний огляд, послуги ортодонта;
 • Рентген зуба;
 • Визначення індексу зубного нальоту.

На щастя, всі ці послуги доступні в дитячій стоматологічній клініці “BABYDENT”.

Порада №2 “Скажіть ТАК сучасному та високотехнологічному обладнанню”

Дуже важливо враховувати обладнання та матеріали, з якими працює дитяча стоматологія. Якщо у обраній вами клініці старе обладнання з минулого століття і сама клініка наганяє страх навіть на дорослу людину — краще відразу відмовитися від ідеї відвести дитину в таке місце.

Правильна дитяча стоматологія повинна:

 • Бути обладнана за останнім словом техніки;
 • Мати в своєму арсеналі безпечні інструменти та матеріали.

Така клініка допоможе уникнути стресу у дитини, і не покладе початок страху перед стоматологами.

Порада №3 “Перевірка документів”

Навіть якщо вам сподобалася дитяча стоматологія за перерахованими вище пунктами, то не поспішайте відводити туди дитину. Перш за все потрібно перевірити наявність спеціальної ліцензії, в якій йдеться про те, що даний медичний заклад має право надавати послуги пацієнтам, які не досягли 16 років.

Якщо такий документ клініка не може надати — краще захистити себе та свою дитину, так як у такому місці йому можуть надати допомогу не на належному рівні.

Порада №4 “Обирайте кращого дитячого лікаря”

Складова, без якої належне лікування і елементарний профогляд був би неможливий — дитячий стоматолог. При виборі дитячої стоматології потрібно звертати особливу увагу на лікаря. Це повинен бути професіонал з багаторічним стажем роботи з маленькими пацієнтами, який має спеціальну психологічну підготовку (не соромтеся докладно розпитати про це клініку та лікаря).

Хороший лікар:

 • Легко знайде спільну мову з будь-якою дитиною;
 • Зуміє її заспокоїти;
 • Може відволікти.

При цьому, дитячий стоматолог повинен відрізнятися особливим терпінням, і вміти проводити будь-які маніпуляції в ігровій формі, щоб дитина не відчувала страху при наступних відвідуваннях лікаря.

Порада №5 “Перевіряйте наявність сайту”

Давно минув той час, коли сайт здавався чимось “вау”. Сьогодні кожна хороша клініка, а тим більше дитяча стоматологія, має свій веб-сайт, який може стати показовим і допомогти з вибором клініки.

Навіщо перевіряти сайт:

 • Подивитися перелік послуг і цін;
 • Почитати реальні відгуки клієнтів;
 • Сформувати початкове враження (фото та відео клініки);
 • Ближче ознайомитись з лікарями (фото, досвід роботи, освіта, відгуки).

Тут можна знайти всю потрібну та корисну інформацію, яка не залишить сумнівів і питань “як правильно вибрати дитячу стоматологію? На які параметри звертати увагу?”. Здорова посмішка дитини повинна бути в руках хорошої дитячої стоматології.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.