Спосіб використання індикатора curaprox

СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ ІНДИКАТОРА CURAPROX

Контроль правильної гігієни зубів особливо важливий для дітлахів, які тільки вчяться користуватися зубною щіткою.

 • одну таблетку CURAPROX можна використати для декількох осіб. Таблетку повністю розчиняємо в склянці води, розмішуємо.
 • під ретельним контролем батьків дитина обполіскує ротову порожнину. ЗАБАРВЛЕНУ РІДИНУ КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО КОВТАТИ!!!
 • забарвлені зони свідчать про наявність нальоту або зубного каменю, незабарвлені зони показують здорову поверхню зубів.

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ВИКОРИСТАННЯ ІНДИКАТОРА CURAPROX

 • з’явившийся наліт на зубах, забарвлений у РОЖЕВИЙ КОЛІР, легко видаляється самостійно в домашніх умовах зубною щіткою.
 • з’явившийся наліт на зубах – СИНЬОГО АБО ФІОЛЕТОВОГО КОЛІРУ СВІДЧИТЬ ПРО ВИСОКИЙ РИЗИК ВИНИКНЕННЯ КАРІОЗНОЇ ХВОРОБИ ТА/АБО ПАРОДОНТИТУ ТА ВИМАГАЄ НЕГАЙНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ГІГІЄНІЧНОЇ ЧИСТКИ ЗУБІВ У ЛІКАРЯ СТОМАТОЛОГА.
 • барвник зникає після чищення щіткою з зубів одразу, а з слизової порожнини через 30-40 хвилин.

Склад:

 • вода, крохмаль, метилпарабен, ароматизатор, рослинна олія, барвники CI 42090, 45410

ЧОМУ ГІГІЄНА РОТОВОЇ ПОРОЖНИНИ ТАК ВАЖЛИВА ТА ЯК ПОТРІБНО ПРОВОДИТИ ПРОФІЛАКТИЧНІ ПРОЦЕДУРИ?

На сьогоднішній день найкраща боротьба з утворенням карієсу та його ускладнень молочних (тимчасових) та постійних зубів є профілактика. Профілактика включає в себе дві важливі складові: щоденна гігієна порожнини рота в домашніх умовах, регулярний огляд у лікаря стоматолога та проведення  професійної гігієнічної чистки зубів.

ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНІЧНА ЧИСТКА ЗУБІВ ДІТЕЙ У ЛІКАРЯ СТОМАТОЛОГА В КЛІНІКАХ BABYDENT

Професійна гігієнічна чистка зубів дітей у лікаря стоматолога, включає комплекс процедур, спрямованих на покращення загального стану порожнини рота та профілактику виникнення карієсу зубів та інших захворювань. Лікарями стоматологами клініки BABYDENT така процедура поводиться на сучасному обладнанні з використанням виключно безпечних та сертифікованих матеріалів.

Для наших самих маленьких пацієнтів при знятті м’якого зубного нальоту, що утворюється від залишків їжі, лікарі стоматологи клініки BABYDENT використовують спеціальні безпечні щітки та професійні пасти з приємним смаком.

Для дітей віком з 8 до 12 років та підліткам, наші лікарі стоматологи використовують для зняття зубного нальоту апарат Air Flow та порошку КАVo – цей комплекс абсолютно не шкодить емалі та використовується як для молочних (тимчасових), так і постійних зубів. Завершальним етапом у процедурі професійної гігієнічної чистки є зубів полірування всіх поверхонь зубів спеціальною щіткою та пастою.

Після проведення професійної гігієнічної чистки зубів рекомендуємо  проводити додаткові профілактичні заходи:

 • покриття зубів фторвмісними препаратами для укріплення емалі
 • підбір індивідуальних засобів гігієни ротової порожнини
 • корекція гігієнічних навичок (урок правильної техніки чищення зубів у домашніх умовах)

Наші лікарі клініки BABYDENT рекомендують контрольний огляд у лікаря кожних 3 місяця – дітям віком до 10-12 років, підліткам – кожні 6 місяців, що дає змогу виявити проблеми із зубами на початковому етапі.

Періодичність проведення професійної гігієнічної чистки зубів у лікаря стоматолога призначається вашим лікарем індивідуально.

ЩОДЕННА ГІГІЄНА ПОРОЖНИНИ РОТА В ДОМАШНІХ УМОВАХ ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:

 • правильно підібрана зубна щітка та паста по віку дитини та стану зубів
 • чищення зубів 2–3 рази на день правильною технікою (голівку щітки розташовуємо під кутом 45 градусів до поверхні зубів вимітаючими рухами в напрямку від ясен до краю зубів, внутрішню поверхню зубів потрібно очищати круговими рухами, жувальну поверхню зубів слід очищати роблячи рухи вперед-назад)
 • використання зубної нитки для прочищання проміжків між зубами

користування індикаторами наліту CURAPROX для контролю правильної гігієни зубів дитини.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.