Зубний (дентальний) імплантат – це опора з гвинтовою різьбою в кісткову структуру щелепи. Її встановлюють в щелепній кістці на місці, де раніше був зуб. Дентальний імплантат замінює корінь зуба, після чого за допомогою з’єднувача (абатмента) закріплюють штучну коронку. Зубні імпланти випускаються різними виробниками, вони можуть бути з різними покриттями (які збільшують адгезію і поліпшують відновлення кісткової тканини). Крім того, імпланти відрізняються розміром і типом різьби. Тому підібрати імплант конкретному пацієнтові може тільки лікар-стоматолог.

Показання до імплантації зубів

Внутрішньокісткові зубні імплантати ставлять в таких випадках:

 • Втрата одного або декількох зубів;
 • Відсутність декількох зубів підряд;
 • Відсутність останніх зубів в ряду;
 • Повна адентія (зуби відсутні взагалі).

Зубные импланты

Нерідко імпланти – це єдина можливість для пацієнта відновити посмішку. Звичайні зубні протези, мости можуть не підходити людині з різних причин: дискомфорт, захворювання слизової, слабо виражені альвеолярні відростки та інше.

Види імплантів

Основу імпланта виготовляють із титану або зі сплаву на його основі. На це є свої причини:

 • Стійкість до корозії;
 • Титан біологічно сумісний з людським організмом;
 • Цей метал має найближчі до кісткової тканини характеристики.

За формою імпланти бувають:

 • Коренеподібні. Зовні нагадують циліндри з різьбленням. Вважаються найбільш функціональними.
 • Субперіостальні. Використовуються в разі крайнього витончення зубної кістки. Кріпляться під яснами.
 • Ендодонтично стабілізовані. Такі імпланти ставлять, коли зберігся корінь зуба.
 • Внутрішньослизові. Єдині імпланти, які не встановлюються в кісткову тканину. Застосовуються при необхідності стабілізації полегшених або знімних зубних протезів.
 • Зігом. Це імпланти, які вводяться в скулову кістку, а не в щелепу.

Ціни на імпланти

Найдорожчими вважаються зубні імплантати виробників Nobel Biocare, Straumann, Astra Tech, Bicon – вони можуть коштувати більше 1 тисячі доларів за 1 шт. Це елітні бренди, які доступні не кожному. Після них йде так званий другий ешелон, виробники:  SGS Dental, Ankylos, Impro, Biohorizons, Biomed, Osstem. Вони коштують дешевше (в районі 10 тисяч гривень), але за якістю практично нічим не поступаються топовим зубним імплантам. Найбільш доступні за ціною такі виробники: Alpha Bio, Dentium, MIS. Вартість в Україні – до 10 тисяч гривень.

Де поставити зубні імплантати?

Ви можете записатися на прийом в стоматологічну клініку «Babydent», пройти обстеження, і в нашому хірургічному відділенні поставити якісні імпланти за доступною ціною. На нашому сайті ви можете подивитися фото, як виглядають імпланти на верхній і нижній щелепі, та переконатися, що у наших стоматологів дійсно золоті руки.

Адреси:

 1. Київ – клініки на Троєщині (пр. Маяковського, 70), Теремках (вул. Ак. Вільямса 3/7), Позняках / Осокорках (вул. Княжий Затон, 11).
 2. Одеса – клініки в Малиновському районі (пров. Хвойний, 8А) і Приморському районі (вул. Кленова, 2А).

Відгуки наших пацієнтів, карта проїзду та номери телефонів є на сайті. Телефонуйте, записуйтесь на обстеження та лікування в зручний для вас час.