Вуздечки язика та губ (верхньої та нижньої) – це еластичні тяжі слизової оболонки, які з’єднують губи та язик зі щелепами. Їх функція полягає в утриманні губ і язика в правильному положенні. Саме завдяки вуздечкам ми можемо правильно вживати їжу, регулювати дихання, дикцію тощо. Їхні дефекти можуть призвести до проблем, зокрема, до неправильної вимови звуків, слів. У таких випадках потрібна пластика вуздечки язика та губ.

Коли можна зробити пластику вуздечки?

Уздечки языка и губ

Вік визначається індивідуально для кожного пацієнта. Якщо дефект не був виявлений і виправлений у дитини після народження, у пологовому будинку, то пластику вуздечки язика і верхньої, нижньої губ можна проводити в такому віці:

  • Пластика вуздечки язика – з 5 до 9 років;
  • Пластика вуздечки верхньої губи – з 6 до 8 років;
  • Пластика вуздечки нижньої губи – з 7 до 9 років.

Це, звичайно, умовний розподіл, але такий вік ідеально підходить для виконання процедур в 99% випадків. Усунувши ці проблеми, дитина позбавиться не тільки фізичних труднощів, але й психологічних комплексів. Виправивши естетичний дефект, дикція прийде в норму.

Де зробити пластику вуздечки язика і губ?

Дитяча стоматологія «Babydent» проводить пластику лазером, що робить процедуру безболісною та швидкою. Ціни на послугу ви можете дізнатися у нашого менеджера за телефонами, вказаними вгорі. Наші клініки знаходяться в Києві (пр. Маяковського, 70, вул. Княжий Затон, 11 і вул. Ак. Вільямса, 3/7) і в Одесі (пров. Хвойний, 8А та вул. Кленова, 2А). Карту проїзду, відгуки батьків дітей і дорослих пацієнтів ви можете знайти на цьому сайті.