Сучасна стоматологія дозволяє якісно лікувати зуби дітям без болю і стресу. Ми дбаємо про те, щоб у діток не виникли негативні асоціації зі стоматологами. Тому лікарі клініки «Babydent» здійснюють лікування зубів у дітей під загальним наркозом або седацією. Перевага загальної анестезії під час лікування зубів дитині – це повна відсутність страху, дискомфорту і болю у пацієнта, що дозволяє стоматологам якісно провести лікування.

Як діє наркоз?

Лечение детских зубов под наркозом
Дія препаратів, які використовуються при лікуванні зубів у дітей під наркозом, трохи відрізняється від класичного медичного наркозу. Так як вони мають ефект снодійного, занурюючи пацієнта в медикаментозний сон (седацию) на нетривалий відрізок часу. Вони вважаються безпечними для дитини, повністю виводяться з організму, не накопичуються і не викликають звикання.

У клініці «Babydent» працюють кваліфіковані фахівці, що мають великий досвід в лікуванні зубів дітям під наркозом. Ви можете не турбуватися про здоров’я вашого малюка. Препарати, які застосовують лікарі нашої дитячої стоматології «Babydent», повністю безпечні і відповідають стандартам сучасної медицини.

Основні показання до лікування зубів у дітей під наркозом:

  • неврологічні захворювання (синдром Дауна, ДЦП, епілепсія);
  • тривале лікування – якщо потрібно лікувати відразу кілька зубів за один візит;
  • ранній дитячий вік;
  • алергія на препарати місцевої анестезії;
  • занадто виражений блювотний рефлекс;
  • підвищена тривожність дитини (паніка, відсутність контакту з лікарем);
  • девіантна поведінка.

Як відбувається лікування зубів під наркозом в клініці «Babydent»?

При лікуванні зубів дитині під наркозом, їй дають вдихнути препарат, який має розслабляючу і заспокійливу дію. Малюк засинає і спокійно спить, нічого не відчуваючи, поки лікар лікує його зубки. У цей час поруч з дитиною перебувають такі фахівці: лікар-анестезіолог і анестезіологічна сестра, дитячий стоматолог і асистент стоматолога. За час медикаментозного сну дитячий стоматолог нашої клініки встигає виконати всі необхідні маніпуляції, не відволікаючись на реакцію маленького пацієнта.

Після лікування дитину переводять в кімнату пробудження, де на неї чекають батьки. Лікарі нашої клініки перевіряють стан дитини, спостерігають, як вона перенесла наркоз. Якщо пацієнт добре себе почуває, його відпускають додому – без неприємних спогадів про відвідування стоматолога.

 

Вплив наркозу на дитячий організм

Ми часто чуємо, що наркоз для дітей – це дуже шкідливо. Але набагато гірше, коли дитина впадає в істерику від одного лише згадування про лікування зубів. Відмовлятися від наркозу – набагато небезпечніше, ніж погодитися на нього. Оскільки страх може спричинити серйозні наслідки, такі як заїкання і енурез, з якими буде важко впоратися.

Фахівці нашої стоматології повністю впевнені в безпечності застосування загальної анестезії для лікування зубів у дітей. Препарати, що використовуються для введення пацієнтів в медичний сон, відповідають стандартам якості і мають дозвіл для педіатричного застосування. Ціни на лікування зубів під наркозом в нашій стоматології «Babydent», ви можете подивитися на нашому сайті babydent.ua.

В якому віці можна лікувати зуби під загальним наркозом?

З 2-річного віку. Це пов’язано з тим, що дітки у віці 2-7 років більш енергійні, ніж більш старші пацієнти. Крім того, наркоз потрібен малюкам, які бояться лікувати зуби (а таких більшість), і він полегшує роботу дитячого стоматолога.

Наркоз дітям обов’язковий?

Не завжди. Карієс, наприклад, можна лікувати без наркозу. Він швидко швидко, тому в анестезії потреба відпадає.

Як вводиться наркоз в дитячий організм?

Маленькому пацієнтові надівається киснева маска, через яку він вдихає спеціальний газ, після чого засинає – занурюється в стан седації. Ніяких голок, нічого жахливого, дитина навіть нічого не запідозрить.

Загальний наркоз безпечний?

Всі етапи лікування контролюються лікарями, в тому числі і перебування дитини під наркозом. В клініках «Babydent» використовуються тільки сертифіковані препарати, які дозволені для лікування малюків.