Для батьків, які збираються вести малюка до лікаря стоматолога, особливо в перший раз, є тільки одне бажання: вилікувати карієс без бормашини абсолютно безболісно. Тепер це не тільки мрія, адже в клініці “BABYDENT” це можливо!

Є кілька варіантів застосування мінімально інвазивної методики лікування карієсу:

Застосування спеціальної системи, яка складається із атравматичних інструментів і гелів, що розм’якшують каріозні тканини зуба. Гель містить різні амінокислоти та гіпохлорит натрію низької концентрації, ферменти, які розм’якшують каріозний дентин, а здоровий дентин стає легко відділяючим: вражений дентин вільно та безпечно видаляється з каріозної порожнини. Дуже важливим для застосування такої системи у дітей є те, що використовувані інструменти мають гостру кромку та роблять в каріозній частині рота вишкрібання. Єдиною умовою для успішного клінічного застосування є спокійна поведінка малюка в кріслі для ізоляції здорових тканин слизової оболонки.

«Плюси» методики: відсутність звуків бормашини, безпека та ефективність, можливість обійти застосування анестезії, збереження здорових тканин.