Лікування дитячих зубів: відгуки, ціни в Києві, сучасні методи під наркозом і без нього

Досить часто батьки ігнорують лікування карієсу молочних (тимчасових) зубів у дітей. Проте для їх обов’язкової своєчасної терапії існує ряд вагомих причин:

  1. Безпосередньо дитячого карієсу немає. Це справжнє інфекційне захворювання, яке може поширитися і на постійні зуби дитини, якщо вчасно не взятися за лікування не постійних зубів;
  2. Дитяча зубна біль така ж неприємна, як і доросла;
  3. Для дитини важливе значення має зовнішність людини, це перше, що він помічає. Тому діти з зіпсованими зубами можуть бути схильні до глузування з боку однолітків;
  4. Дітки з відсутніми або зіпсованими зубами можуть страждати різними дефектами мови.

Яким має бути дитячий стоматолог?

Стоматолог повинен займатися лікуванням зубів і профілактикою карієсу молочних (тимчасових) зубів виключно з багаторічним досвідом в практиці дитячої стоматології. Процес лікування молочних (тимчасових) зубів сильно відрізняється від терапії постійних. До того ж, виходячи з тверджень психологів, відомо, що проводити лікування дитині набагато важче, ніж дорослому. Тому надати якісні послуги такого виду зможе тільки справжній професіонал.

Стоматологічні послуги для дітей в клініці «Babydent»

Стоматологічна клініка для дітей «Babydent» працює за європейськими протоколами, застосовуючи сучасні технології та найякісніші матеріали для лікування зубів. Тільки у нас здійснюється сама безболісна та комфортна терапія дитячих зубів.

Ми гарантуємо високу якість роботи наших фахівців і надаємо гарантію на всі послуги. Відгуки про нас ви можете почитати у відповідному розділі сайту.

Які методи знеболювання використовують наші стоматологи?

Ми застосовуємо тільки найсучасніші методи лікування під наркозом та без нього. У стоматологічній клініці «Бебідент» використовуються всі можливі способи знеболювання, які так важливі для дитини:

  • Провідникова та інфільтраційна анестезія. Коли за допомогою введення місцевого анестетика можна знеболити локально в певній області;
  • Аплікаційна анестезія — поверхнево, може бути використана як перед ін’єкцією, так і як самостійна при проведенні незначних маніпуляцій. Не потребує уколу, діти говорять «помазали вишневим варенням»;
  • Загальний наркоз (використовується, коли потрібен великий обсяг втручання, повністю знижується больова чутливість);
  • Інгаляційна анестезія або медикаментозний сон чи седація (дитина вдихає повітряну суміш через маску, завдяки чому знімається хвилювання і настає розслаблений стан). Використовується, коли планується незначне лікування зубів, але дитина перезбуджена або з гіперактивністю.

Нашим головним завданням, при лікуванні дитини, є не тільки якісне лікування, але і ціль зробити візит до стоматологічної клініки звичайною процедурою. Фахівці дитячої стоматології «Бебідент» знайдуть індивідуальний підхід до кожної дитини, спочатку подружаться з нею, а потім починають лікувати. Є можливість провести адаптаційний візит, на якому з дитиною просто пограють, щоб завоювати її довіру. У клініці “Бебідент” лікування дитячих зубів проходить безболісно та безпроблемно.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.