Видалення молочного зуба в домашніх умовах: наслідки, де правильно видалити зуб?

Хиткий молочний (тимчасовий) зуб доставляє дитині масу незручностей. Але це не означає, що робити видалення такого зуба варто відразу ж самому, в домашніх умовах. Спочатку визначте стан зуба, так як цілком можливо, що потрібно звернутися до дитячого лікаря стоматолога. Про це може свідчити: біль, припухлість ясен, карієс на хиткому зубі та інші ознаки, що вимагають втручання лікаря-стоматолога.

Як правильно видалити зуб

Коли не можна видаляти зуб в домашніх умовах?

Нижче наведений перелік умов, за яких видалення молочного (тимчасового) зуба дитині вдома небажане:

  • Малюк психологічно не готовий до видалення та ні за що не погоджується;
  • Наявність будь-яких, в тому числі і хронічних захворювань;
  • Гемофілія;
  • Температура тіла вище 36,6 градусів;
  • Стоматит;
  • Гінгівіт;
  • Почервоніння ясен;
  • Зуб має пошкодження або карієс;
  • Якщо є ризик занести інфекцію.

Якщо хтось із батьків боїться сам видаляти дитині зуб, що хитається, то краще звернутися до лікаря стоматолога. Пам’ятайте: якщо ви один раз невдало вирвете зуб, то схожі процедури будуть асоціюватись у дитини з болем, а це надалі призведе до проблем, коли виникне потреба у відвідуванні стоматологічного кабінету. Крім того, є ризик виникнення ускладнень — завжди краще звернутися до дитячого лікаря стоматолога.

Проблеми у випадку домашнього видалення молочного зуба

Одна з найпоширеніших помилок — батьки виривають зуб, який до цього ще не готовий. Тільки лікар стоматолог може це визначити, тому процедура по видаленню зуба вдома нерідко супроводжується болем і дитячими сльозами. Крім неприємних відчуттів, виривання зуба може завчасно спровокувати зміну зубного ряду.

Ще одна часта помилка — агресивне розхитування хиткого молочного (тимчасового) зуба. Це призводить до пошкодження тканин ясен, а також можливого занесення інфекції. Крім того, з пошкодженого ясна на місці молочного зуба може криво почати рости постійний зуб. Якщо своєчасно не звернутися до дитячого лікаря стоматолога при проблемах з молочними (тимчасовими) зубами, в майбутньому можуть виникнути більш серйозні проблеми з постійними зубами, за лікування яких прийдеться витратитись набагато більше.

Де видалити хиткий молочний зуб?

Це точно не треба робити вдома, краще звернутися до дитячого лікаря стоматолога клініки “Babydent”. Так ви вирішите одразу дві проблеми — зможете безпечно видалити зуб і привчити дитину до відвідування лікаря стоматолога. Тим більше, що лікарі стоматології “Бебідент” — це професіонали своєї справи, які знайдуть підхід навіть до самої примхливої дитини.

Записатися на прийом для видалення хиткого молочного (тимчасового) зуба можна в Києві та Одесі — на цьому сайті представлені телефони клінік вашого району, а також адреси та карта проїзду. Ціни на послуги ви можете дізнатися також на сайті або у нашого адміністратора за телефоном. Здоров’я зубів ваших дітей у руках професійних лікарів стоматологів!

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.