Світлоактивуюча система відбілювання зубів

Принцип дії заснований на виділенні атомарного кисню з пероксид-місткого гелю під дією випромінювання УФ-лампи (440 нм). Атомарний кисень швидко та безболісно розщеплює пігментовані плями на поверхні та всередині емалі зубів. Це дозволяє поліпшити кольоровість на 8-12 відтінків і зберігає цей ефект на термін до 1,5 років. І навіть після цього терміну ваші зуби все одно будуть більш білими, ніж раніше.
Третє покоління систем стало більш комфортним і безпечним завдяки використанню в складі гелю аморфного фосфату кальцію (АФК, англ, – ACP). Фосфат кальцію закриває мікроскопічні подряпини та дефекти емалі зубів і кристалізується в твердий апатит, в результаті — значно зменшується чутливість зубів після процедури та забезпечується захист від карієсу.

Лужна основа гелю, високий вміст кисню та оптимізована система установки відстані від лампи до поверхні зубів — основні причини високої ефективності цієї системи. Хоча не менш важливими факторами будуть кваліфікація та досвід стоматолога, який застосовує систему.