Як правильно вибрати хорошого дитячого ортодонта? 5 корисних порад

Дитяча стоматологія включає в себе безліч галузей та видів послуг, що надаються маленьким пацієнтам. Важливим серед дитячих лікарів стоматологів є лікар ортодонт. Це саме та людина, завдяки якій у дитини буде правильний прикус, і не буде проблем із зубами в майбутньому. Далеко не всі розуміють важливість цього лікаря для здоров’я дитячих зубів, а даремно.

Хто такий дитячий ортодонт?

Ортодонтия
Дитячий ортодонт — це лікар, який вміє працювати з молочним прикусом, а також допоможе впоратися з аномаліями прикусу у дітей різного віку, а саме:

 1. Проводить профілактику;
 2. Займається коригуванням формування щелепно-лицевої системи на етапі зростання та розвитку;
 3. Займається лікуванням неправильного прикусу;
 4. Встановлює брекети.

Як вибрати дитячого ортодонта та не помилитися?

Порада № 1

Звертайте увагу на те, які проблеми може вирішити дитячий ортодонт. Професіонал із багаторічним досвідом зможе легко, оперативно та безболісно вирішити наступні проблеми маленького пацієнта:

 • Проблеми з прикусом;
 • Неправильне змикання верхнього та нижнього рядів зубів;
 • Скупченість зубів;
 • Зуби, що неправильно прорізуються.

Порада №2

Гарний ортодонт може правильно підібрати найбільш приємлиме і атравматичне лікування:

 • Для зовсім малюків і тінейджерів ортодонт зможе запропонувати пластини або трейнери;
 • Для дітей старшого віку, у яких прорізуються постійні зуби, підбере брекети.

Порада №3

Спеціалізація має значення! Не всі лікарі стоматологи-ортодонти “для дорослих” можуть впоратися з дитячими зубами. Тому вибирайте саме дитячого ортодонта.Такі фахівці мають досвід роботи з молочними (тимчасовими) зубами і зможуть виправити прикус навіть у самих маленьких пацієнтів.

Порада №4

Дитячий ортодонт вміє прогнозувати поведінку зубів в ротовій порожнині дитини.

Якщо звертатися до спеціаліста з дитячих прикусів, то такий лікар ортодонт повинен вміти передбачати і оцінювати характер та параметри росту щелепи у дитини та розраховувати ймовірність, що всі зуби, які прорізуються, можуть вміститися в одному ряду. В залежності від поставленого діагнозу дитячий ортодонт зможе використовувати один з ортодонтичних апаратів:

 • Функціональні апарати;
 • Ортодонтичні пластини;
 • Міофункціональні трейнери.

Порада №5

Вибирайте лікаря, який у захваті від своєї улюбленої роботи. Гарний дитячий ортодонт в Києві, як фахівець, працює в класній клініці та повинен постійно відвідувати семінари та підвищувати свою кваліфікацію, адже в цій галузі все стрімко змінюється. Технології у цій сфері не стоять на місці. Саме тому важливо обрати саме такого лікаря стоматолога – ортодонта, який йде в ногу із часом і дуже любить свою роботу. Саме такі чуйні професіонали своєї справи працюють в дитячій стоматології “Babydent” та готові надати ряд високоякісних послуг для маленьких пацієнтів.

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.