Ціни на кращі керамічні брекети

Лікування брекетами — один із найпопулярніших, надійних і ефективних методів виправлення неправильного прикусу і вирівнювання зубів у дітей і дорослих.

Керамічні брекети — це одна з моделей систем брекетів, яка не виглядає дуже помітною на зубах для оточуючих (в порівнянні з металевими брекетами), що важливо для тих, хто турбується про естетичну складову лікування.

Лікар-ортодонт підбирає керамічні брекети під колір емалі зубів так, щоб вони зливалися. Тому такий вид брекет-систем — ідеальний варіант для тих, хто має не ідеально білі зуби.

З якого віку можна ставити керамічні брекети?

Будь-які брекет-системи, в тому числі керамічні, встановлюються на постійний прикус. Тобто коли у дитини всі молочні зуби випали, а положення постійних вже повністю сформовано. Іншими словами, в ранньому підлітковому і підлітковому віці — 10-12 років.

Але до настання цього періоду дитина все одно потребує повноцінного стоматологічного огляду. Так, починаючи з 4-5 річного віку, маленького пацієнта слід періодично водити на консультацію до лікаря-ортодонта.

Дитячий стоматолог зможе визначити і запобігти подальшому погіршенню наявних проблем, коригувати неправильний прикус і т.д. Адже своєчасне лікування і корекція аномалій щелепно-лицьового апарату — запорука краси та здоров’я зубів, а також відсутність проблем в майбутньому.

Показання та протипоказання щодо застосування керамічних брекет-систем

Перш ніж вирішувати, які брекети вибрати для дитини, чи почати тривале лікування керамічними брекет-системами, потрібно знати про показання і протипоказання щодо їх використання.

Показання:

 • Дефекти зубощелепної системи: патологічний прикус, скупченість зубів, діастема (поява широких щілин між зубами), дистопія (коли один або кілька зубів прорізуються не в тому місці, а саме поза зубної дуги);
 • Дефекти дикції, що виникли через неправильний прикус;
 • Зміна профілю обличчя внаслідок аномалій прикусу.

Протипоказання:

 • Тріщини і крейдоподібні плями на зубній емалі (флюороз);
 • Множинні пломби, штучні коронки;
 • Наявність карієсу;
 • Наявність важких захворювань, алергічних реакцій на використовувані матеріали;

Причини розвитку дефектів прикусу

Аномалії зубощелепної системи, серед яких є неправильне змикання верхньої та нижньої щелепи, можуть розвинутися ще в дитинстві. Сприяє цьому ряд причин, зокрема:

 • Шкідливі звички (довготривале смоктання або гризіння пустушок, іграшок, пальців та інших предметів);
 • Генетична схильність (спадковість);
 • Стан навколишнього середовища, екологія;
 • Неправильне годування з пляшечки.

Види керамічних пластинок для зубів

Розрізняють лігатурні та безлігатурні (самолігуючі) брекет-системи для виправлення патологічного прикусу. Різниця між цими брекетами полягає в їх розмірі, способу фіксації та ціною. Встановити та зняти ті чи інші можна абсолютно безболісно.

У лігатурних брекетах дугу тримають спеціальні пази, виконані з медичного сплаву і силікону. Вони відповідають за ступінь натягу дуги і швидкість виправлення прикусу. За рахунок цього вони виглядають більш масивними і помітними, на відміну від безлігатурних.

Лігатурні брекети теж бувають різних видів і відрізняються один від одного кольором і дизайном. Наприклад, для дівчат передбачені лігатурні брекети з рожевими, блакитними, зеленими, помаранчевими та іншими кольоровими резинками, які можна комбінувати між собою. А хлопчики частіше вибирають сині, червоні, фіолетові або навіть чорні лігатурні брекети.

У безлігатурних (саморегулюючих) брекет-системах елементи кріплення відсутні, що надає конструкції більш естетичний вигляд. Ортодонтична дуга в таких брекетах фіксується в замках без допомоги дротів або резинок. Колір ортодонтичної дуги також можна вибирати. Наприклад, діти часто вважають кращими безлігатурні брекети з білою дугою. Сам процес вирівнювання зубів за допомогою встановлення такої системи проходить набагато швидше.

Варто згадати, що керамічними можуть бути не тільки вестибулярні/зовнішні брекет-системи. Лінгвальні брекети також виготовляються з кераміки, але ставляться на внутрішню сторону щелепи. При цьому, керамічні зовнішні вироби, в порівнянні з лінгвальними, коштують недорого. За бажанням пацієнта на одну щелепу (верхню) можна поставити лінгвальну конструкцію, а на нижню — класичну керамічну.

Найпопулярніші керамічні брекет-системи

 1. “Damon Clear” (“Даймон Клеар”) від американської компанії “Ormco”/“Ормко” — брекети, які виготовляються з прозорої кераміки. Це робить ортодонтичну конструкцію цього виду практично непомітною на зубах. Брекет-система не має металевих (залізних) пазів, які не фарбуються, котрі не окислюються і не жовтіють з часом. Крім того, її не потрібно вибілювати. Виробник також випускає самолігуючі металеві брекети “Damon Q” (“Даймон Кью”), які є менш естетичними, але більш ефективними аналогами брекетів “Damon Clear”;
 2. “Сlarity SL” (“Кларіто СЛ”) від виробника “3M Unitek” — це прозора керамічна брекет-система, яка має металеву дугу. Ортодонтичні вироби “Сlarity SL” є дуже міцними, непомітними і досить мініатюрними;
 3. “Clarity Advanced” (“Кларіто Едванс”) — керамічні брекети з мініатюрними розмірами, згладженими краями та низьким профілем, що робить їх зручними в носінні. Також вони не змінюють свій початковий колір, не темніють і не фарбуються від їжі. Брекет-система легко знімається, не пошкоджуючи емалі зубів;
 4. “In-Ovation C” від фірми “GAS” (або “Experience ceramic”) — самолігуючі брекети натурального кольору, котрий досягається за допомогою включення до складу порцеляни. Цією ортодонтичною конструкцією виправляються дефекти прикусу практично будь-якого ступеня складності. До того ж конструкція є дуже гладкою, завдяки чому її комфортно носити. Аналогами цієї брекет-системи є вироби “Experience ceramic” німецької компанії “GC Orthodontics”;
 5. “QuicKlear” від “FORSTADENT” — безлігатурна напівпрозора брекет-система. Переваги брекетів “QuicKlear” полягають в поєднанні надійності, високої ефективності і естетичності ортодонтичних виробів.

Плюси і мінуси керамічних брекетів

Яка конструкція для вирівнювання зубів краще? Що вибрати: прозорість сапфірових брекетів, міцність металевих або естетичність керамічних брекет-систем? Як виглядає кожна з таких систем вирівнювання зубів на людях можна побачити на фото в інтернеті. Наприклад, подивившись фотографії клінічних випадків до носіння брекетів і після проходження всього курсу лікування. Після чого ви переконаєтеся, що різниця між двома станами — колосальна. А красиві рівні зуби — це мрія, яку не так складно втілити в реальність.

Керамічні брекети вже давно завоювали ринок стоматологічних послуг та серця їх маленьких володарів. Оскільки вони мають велику кількість переваг, це виділяє їх серед інших моделей брекет-систем.

Плюси керамічних брекетів:

 • Непомітні на зубах;
 • Естетичні та ефективні;
 • Встановлювати таку конструкцію можна вже з 10 років;
 • Міцність і гіпоалергенність матеріалу;
 • Забезпечують легке і швидке звикання;
 • Відсутність відчуття дискомфорту при носінні;
 • Не заважають щоденній гігієні ротової порожнини;
 • Індивідуальний вибір кольору та дизайну;
 • Не ламаються і не фарбуються;
 • Оптимальна і невисока вартість.

Зрозуміло, брекети з кераміки мають свої мінуси, але вони зовсім незначні і не є перешкодою для того, щоб відмовитися від використання керамічних брекет-систем.

Мінуси:

 • Керамічні брекети є дуже міцними, але все-таки по стійкості до навантажень трохи поступаються сапфіровим і металевим брекетам;
 • Ціна керамічних брекетів є доступною і виправданою їх високою якістю. Але вартість встановлення самолігуючих брекет-систем вийде дорожче, ніж металевих, сапфірових і лігатурних, але все ж нижче, ніж лінгвальних брекетів. Це обумовлено великою кількістю переваг цієї ортодонтичної конструкції і кращими характеристиками в порівнянні з іншими брекет-системами.

Клініка «Babydent» — найкращі керамічні брекети для дітей

Досвідчені стоматологи пропонують Вам встановлення керамічних брекетів «під ключ» з білою дугою. Ви також можете купити і поставити саморегульовану і лігатурні пластинки для вирівнювання зубів.

Скільки коштує поставити брекет-систему з кераміки? Якісне виправлення прикусу за допомогою керамічних брекетів в клініці «Бебідент» за доступною ціною. Вашим дітям дарується гарна посмішка без єдиного недоліку. Красиві й рівні зуби — це візитна картка кожної людини. Ви можете встановити керамічні брекети безболісно, ​​якісно і недорого. Всі ціни на послуги та поточні акції ви можете дізнатися у нашого консультанта за телефонами, вказаними в розділі «Контакти».

Куди звертатись:

Київ:

 • Вул. Княжий затон, 11 (район пр. Бажана, вул. Ахматової, Урлівської, Срібнокільської, Дніпровської набережної);
 • Вул. Ак. Вільямса, 3/7 (район вул. Ломоносова, Максимовича, Колоса, Конєва, Лятошинського, Кільцевої дороги);
 • Пр. Маяковського, 70 (район вул. Милославської, Цвєтаєвої, Закревського, Бальзака).

Одеса:

 • Вул. Кленова, 2А (район вул. Говорова, Академічної, Черняховського і Фонтанської дороги);
 • Пер. Хвойний, 8А (район вул. Малиновського, Багрицького, Космонавтів, Адміральського проспекту і Люстдорфської дороги).

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.