Ціни на сапфірові брекети. Вартість установки системи в Києві

Красива, промениста посмішка відіграє дуже велику роль в сприйнятті зовнішнього вигляду людини. Адже саме посмішка є тим, що привертає увагу і найбільше запам’ятовується людям під час першого знайомства.

Далеко не всі можуть похизуватися від природи ідеально рівними зубами, відсутністю аномалій прикусу або будь-яких інших проблем зубощелепної системи. Але якщо патологій щелепно-лицьового апарату не вдалося уникнути, то краще і ефективніше зробити це за допомогою ортодонтичних брекетів.

Лікування будь-якими брекет-системами (металевими, керамічними, сапфіровими) можна проводити, починаючи з 10-12-річного віку. Оскільки до цього часу у дитини більше не залишається молочних зубів, а брекети ставляться на корінні зуби, тобто на постійний прикус.

Чим примітні сапфірові брекети?

Сапфірові брекети для дітейСапфірові брекети є одними з найбільш популярних моделей брекет-систем. Це пояснюється тим, що вони мають ряд переваг. Вони абсолютно прозорі, що робить їх практично непомітними на зубах. До того ж, завдяки надійності і міцності матеріалу, з якого вони виготовляються, сапфірові брекети можуть скласти конкуренцію іншим видам брекет-систем.

Вартість їх установки не є захмарною, вона доступна і цілком виправдана. Ця брекет-система не тільки комфортна в носінні, але й дуже эффективна в лікуванні. Їй під силу виправити навіть найскладніші дефекти зубного ряду у дітей.

З чого виготовлені сапфірові брекет-системи?

Процес виготовлення сапфірових брекетів, як і створення ювелірної прикраси, вимагає особливої ​​технології. Щоб зробити таку ортодонтичну конструкцію, необхідно виростити синтетичні сапфіри медичного призначення.

Такі кристали схожі за структурою на каміння, що використовується в коштовностях. Різниця між ними полягає в тому, що в сережках і кільцях – камені синього кольору, а в стоматології сапфіри – прозорі і безбарвні. Але і ті, й інші чудово переливаються і виблискують в променях сонця. Що робить посмішку власника таких брекетів в прямому сенсі слова чарівною і сліпучою.

Штучні сапфіри – дуже міцний матеріал. Вони не кришаться, а по стійкості до навантажень поступаються тільки алмазам. До того ж, кристали повністю гіпоалергенні і не наносять ніякої шкоди дитячому організму. На них не накопичується наліт, вони не темніють з часом і не фарбуються від їжі і напоїв.

Також за бажанням пацієнта металеву дугу, фіксуючу брекети, можна пофарбувати під колір емалі зубів або, як варіант, обрати сапфірові брекети з білою дугою. Таким чином сапфірові брекети виглядають максимально естетично, і стають майже непомітними на зубах.

З такою брекет-системою дитині не варто боятися жартів і глузувань з боку інших дітей. Швидше навпаки, сапфірові брекети – відмінний привід для гордості. Адже вони дуже стильно і ефектно виглядають на зубах їх власника.

Види брекетів з сапфіра

Розрізняють лігатурні і безлігатурні (самолігуючі) сапфірові брекет-системи. Різниця між цими брекетами в їх розмірах, способі фіксації та ціні. Встановити і зняти ті чи інші можна абсолютно безболісно.

У лігатурних брекетах дугу тримають спеціальні фіксатори – гумки або дротики. Вони відповідають за ступінь натягу дуги і швидкість виправлення прикусу. За рахунок цього вони виглядають більш масивними і помітними, на відміну від безлігатурних.

У безлігатурних (саморегулюючих) брекет-систем елементи кріплення відсутні, що надає конструкції більш акуратний і естетичний вигляд. Також плюсом самолігуючих брекетів є те, що за ними простіше доглядати, а отже, легше дотримуватися гігієни ротової порожнини. Ортодонтична дуга в таких брекетах фіксується в замочках без допомоги дротиків або резинок. До того ж, сам процес вирівнювання зубів такою системою проходить набагато швидше.

Найпопулярніші сапфірові брекет-системи

 • Inspire ICE (Інспайр Айс) американської компанії Ormco / Ормко – лігатурні прозорі брекети, які добре пропускають неонове та денне світло. Брекет-систему легко поставити і зняти, при цьому емаль зубів не пошкоджується;
 • Damon Clear (Даймон Клеар) – самолігуючі (безлігатурні) брекети виробництва фірми Ormco. Ця брекет-система відрізняється легкістю і швидкістю заміни ортодонтичних дуг. Також для неї характерна низька сила тертя;
 • Miso (Місо) – лігатурна брекет-система південнокорейської компанії HT Corporation. Брекети Miso мають компактну округлу форму, тому забезпечують комфорт при носінні, а також зручну корекцію ортодонтичних дуг;
 • Radiance (Радіанс) – брекети виробника American Orthodontics, відрізняються невеликим розміром конструкції, гладкими краями і особливим кріпленням. Це забезпечує швидке звикання до брекет-системи, а також їх легке зняття після завершення лікування.

Плюси та мінуси сапфірових брекетів

З кожним роком все більше дітей стають щасливими власниками сапфірових брекетів, і в результаті – ідеально рівних зубів і прекрасних посмішок. По міцності матеріалу, якості, і ефективності брекет-системи цього типу нічим не поступаються металевим і керамічним брекетам. При цьому, вони мають ряд характеристик, які вигідно виділяють їх серед інших моделей брекет-систем.

Щоб переконатися в тому, що вони дійсно здатні виправити багато серйозних патології зубощелепної системи, досить подивитися в інтернеті фото клінічних випадків до носіння брекетів і після закінчення всього курсу лікування. Побачена картина стане ще одним прекрасним доказом того, що переваг у таких брекетів набагато більше. А їх недоліки фактично є настільки незначними, що не стануть перешкодою на шляху до красивої сяючої посмішки.

Плюси сапфірових ортодонтичних конструкцій:

 • Гіпоалергенні;
 • Непомітні на зубах, при цьому привабливо переливаються і виблискують в променях сонця;
 • Зроблені з дуже міцного матеріалу, тому не кришаться і не ламаються;
 • Забезпечують надійну фіксацію, легко ставляться і знімаються;
 • Виглядають стильно й естетично;
 • В процесі носіння не темніють і не фарбуються від їжі;
 • Забезпечують швидку адаптацію і не викликають почуття дискомфорту;
 • Не провокують появу мікротравм слизової оболонки, не порушують дикцію;
 • За ними легко доглядати, не заважають щоденній гігієні порожнини рота;
 • Мають високу ефективність, можуть виправити навіть серйозні проблеми з дитячими зубами;
 • Доступна вартість установки конструкції.

Мінуси:

 • Переважно підходять дітям зі світлими зубками. Якщо у дитини потемніла емаль, то краще надати перевагу керамічним брекетам;
 • Процес лікування сапфіровими ортодонтичними конструкціями зазвичай відбувається довше, ніж металевими. Через те, що вони здійснюють менший тиск дуги на щелепу пацієнта. Але за рахунок цього брекет-системи з сапфіра є комфортними в носінні і не відчуваються на зубах;
 • Вартість установки сапфірових конструкцій дещо більша, ніж металевих і керамічних, але нижча, ніж лінгвальних. Це пояснюється тим, що даний тип вестибулярних брекет-систем є найбільш естетичним і непомітним на зубах. А за естетику завжди доводиться більше платити.

Сапфірові брекети в клініці для дітей «Бебідент»

Дитяча стоматологічна клініка «Бебідент» пропонує якісну установку брекет-систем з сапфіра «під ключ» на дві щелепи (або одну – нижню / верхню).

Своєчасне ортодонтичне лікування дитячих зубів – це естетичний і функціональний оптимум в ротовій порожнині вашого малюка. Ціна на установку сапфірових брекетів в нашій клініці приємно Вас здивує.

У нас працюють найкращі фахівці з багаторічним досвідом, які з легкістю знайдуть індивідуальний підхід до кожної дитини. Ми дотримуємося всіх правил гігієни і використовуємо найкраще і новітнє обладнання.

Наші клініки знаходяться за наступними адресами:

Київ

 • вул. Княжий затон, 11 (район пр. Бажана, вул. Ахматової, Урлівської, Срібнокільської, Дніпровської набережної);
 • вул. Ак. Вільямса, 3/7 (район вул. Ломоносова, Максимовича, Колоса, Конєва, Лятошинського, Кільцевої дороги);
 • пр. Маяковського, 70 (район вул. Милославської, Цвєтаєвої, Закревського, Бальзака).

Одеса

 • вул. Кленова, 2А (район вул. Говорова, Академічної, Черняховського і Фонтанської дороги);
 • пер. Хвойний, 8А (район вул. Малиновського, Багрицького, Космонавтів, Адміральського проспекту і Люстдорфської дороги).

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований.