Клініка дитячої стоматології в Одесі на вул. Кленова 2а

Головна / Наші клініки / Клініка дитячої стоматології в Одесі на вул. Кленова 2а
hs

Більшість маніпуляцій проводяться

в ігровій формі

Наш персонал

Відгуки

 1. 05 Лис 2021

  Маргарита

  Были у Вас на чистке зубов у доктора Анастасии. Сыну очень понравилось, хорошее , тёплое отношения, внимательны к пожеланиям. И без маленького призента не оставили) Рекомендую !)

 2. 21 Сер 2021

  Леся

  Огромное спасибо Анастасие Аркадьевне и её команду!!! Мы в восторге от вашей работы качественной, отношения к пациентам, вы лучшие!!!!

 3. 04 Чер 2021

  Инна

  Посетили первый раз стоматолога в бейби дент, нам 4.11 Но он вообще боится врачей разной категории, но здесь настолько роспологают к себе, что ребенок был в восторге нам поставили пломбу без анестезии и стаким теплом отнеслись к малышу,что он не против прийти еще раз и не раз))) за подарками, покататься на кресле и мультики посмотреть,спасибо вам большое!

Наші контакти

 • Одеса, вул. Кленова 2а
 • +380 (48) 743-21-41
 • babydentodessа@gmail.com
 • 09:00 - 19:00

«Babydent» — унікальна стоматологія в Україні. Клініка спеціалізується на роботі виключно з дітьми. Ми перші та єдині в Україні готові забезпечити повний комплекс профілактичних і лікувальних заходів для вашої дитини, що дозволяють зберегти її зубки здоровими від народження та до остаточного формування зубощелепної системи. Устаткування нашої стоматології розраховане саме для дітей, а всі фахівці клініки мають багаторічний досвід роботи в дитячій стоматології.

Комплексна санація (лікувально-профілактичні заходи) дитини запобігає виникненню проблем із органами шлунково-кишкового тракту, ЛОР-органами, забезпечує нормальний розвиток мови та забезпечить вашій дитині красиву, здорову посмішку. Ми будемо рости з вашою дитиною від першого молочного, до останнього постійного зуба.

Читати далі

Приватна дитяча стоматологічна клініка «Babydent» заснована в 2010 році в Одесі. А з 2011 року відкрито сучасний центр з новітнім стоматологічним обладнанням і кращими фахівцями України в Києві. Професійні лікарі-стоматологи подбають про здоров’я зубів і ясен ваших діток. Ми надаємо широкий спектр послуг в галузі дитячої стоматології: протезування зубів, фторування, профілактичні та хірургічні заходи щодо усунення неправильного прикусу, неправильно зростаючих зубів, карієсу та інших захворювань порожнини рота у малюка. Хороший стоматолог і ортодонт – той, чиї пацієнти не хворіють, адже найкраще лікування – своєчасна профілактика. Ми пропонуємо дисконтні клубні карти, а також час від часу розігруємо сезонні знижки. Детальніше дивіться в розділі «Акції». Наші поліклініки знаходяться в Одесі та Києві. Контактні телефони вказані у відповідному розділі даного сайту.